Meeskond

 Merelaagri meeskond

ahtouusAhto

Ahto elu ja töö ongi merelaager ja ka muidugi veemoto. Ametilt on ta koolitatud meremees – laevamehaanik. Võib öelda, et ilmselt on ta nakatunud merepisikuga juba lapsena Noorte Meremeeste Klubis ja Simiste merelaagris käies.  Tema käte, mõtete ja ideede abil on laagris valminud kõik, mis silmaga näha. Noortega on ta töötanud vast viimased paarkümmend aastat – nii laagris kui Eesti veemoto järelkasvu treenides.

2014. aastal pälvis Ahto oma tubli töö eest veemoto noortetreenerina riikliku spordipreemia.

2015. aasta veebruaris pälvis ta elupäästja III klassi medali.

2019 Aasta Mereharija

 

lehouus2Leho

Leho on noorsootöötaja  suure tähega. Selleks on ta ka õppinud. Merelaagri meeskonda sulandus ta juba üle kümne aasta tagasi ja korralikult ära õppinud kõik olulised meretarkused ja oskab neid vägagi suurepäraselt noortele edasi anda. Igapäevaselt rakendab ta oma suurepäraseid oskusi noortega töötamisel Kaitseliidus.

2011. aastal nimetati Leho Järvamaa parimaks noorsootöö tegijaks.

 

KatiKati

Kati elu märksõnadeks on meri ja lapsed. Ka tema kutsumus on alguse saanud Noorte Meremeeste Klubist olles seal lapsena kasvandik ja hiljem tööl erinevatel ametikohtadel.. ikka õpetades. Esmased kogemused merelaagri kasvatajana sai ta juba Simiste laagrist. Kui ta just laagris ei ole, õpetab ta hetkel järelkasvu lasteaias. Tema õpitud erialad ongi koolieelne pedagoogika ja noorsootöö.

2012. aastal nimetati ta Aasta Mereharijaks. 

tiiaTiia

Tiia on merelaagri meeskonna pesamuna. Tema on saanud tuule tiibadesse Laoküla merelaagrist. Algul oli sa siin kasvandik, siis kasvataja ja nüüd juhatab juba mitmendat aastat oma vahetust. Kuna igasugune organiseerimine tuleb tal väga hästi välja, siis tema erialaks on rekreatsiooni (vaba aja ja puhketegevuse) korraldus. Lisaks lööb ta aktiivselt kaasa veemoto suurvõistluste korraldamisel.