KKK

036Korduma Kippuvad Küsimused

  • Turvalisus merel. Turvalisusele merel pööratakse laagris väga suurt tähelepanu. Kohe laagri vahetuse algul tehakse noortele selgeks merereeglid ja nendest kinnipidamist jälgitakse erilise tähelepanuga. Laste turvalisust merel jälgitakse merel viibimise aegadel nii merelt kui maalt. Kõik laagri kasvatajad on saanud vastava väljaõppe.
  • Toitlustamine. Laagris toitlustatakse kolm korda päevas. Hommikuks reeglina puder ja võileib; lõunaks supp, praad ja magustoit; õhtuks praad. Joogiks sõltuvalt toidust morss, tee, piim või keefir. Joogivesi on saadaval kogu aeg. Laagrit toitlustab MR Grill OÜ (Paldiski lõunasadamas asuva söögikoha ametlik toitlustaja)
  • Terviserike või õnnetusjuhtum. Esmaabi tagame laagris kohapeal (kõik täiskasvanud on saanud vastava väljaõppe) ja vajadusest tingituna toimetatakse laps Tallinnasse EMO-sse. Sel juhul võetakse kindlasti ka laagrikasvandiku kontaktisikuga ühendust. Laagrikasvandiku erivajadustest palume kindlasti informeerida laagri juhatajat ja vajalikud ravimid peavad olema kindlasti endal kaasas.
  • Ujumisoskus. Ujumisoskus on soovituslik (vähemalt 50 meetrit). Ujumisoskuseta on alati võimalus ujuda päästevestiga.
  • Purjetamisoskus. Purjetamisoskus ei ole oluline. Kui kasvandikul jagub huvi ja soovi, saab kõikide laagris olevate meresõiduvahendite kasutamise selgeks laagri vahetuse jooksul.
  • Osalemistasu tagasi maksmine. Osalemistasu lapse lahkumisel laagrist enne vahetuse lõppu laagrist mitte olenevatel põhjustel tagasi ei maksta. Põhjus: laager on lapse osalemisega arvestanud